لتوسا دایت

درباره ما

نجمه رستمی

سمت : مدیر لتوسا دایت

فارغ التحصیل : دانشگاه علوم پزشکی ایران

تحصیلات : کارشناس ارشد علوم تغذیه و رژیم درمانی

شماره نظام پزشکی : ت-۶۲۴۷

تخصص : رژیم های بازگشت وزن

About

مجموعه رژیم درمانی آنلاین لتوسا با هدف ارتقای سلامت جامعه با مدیریت خانم نجمه رستمی مشاور ارشد تغذیه و رژیم درمانی راه اندازی شده است.


سالهاست که اضافه وزن و چاقی به عنوان یک بیماری در سراسر جهان شناخته شده و متخصصین و مشاورین تغذیه همواره در تلاش هستند تا با رژیم های گوناگون، جراحی های مختلف و داروهای شیمیایی و گیاهی آمار شیوع چاقی را کاهش دهند، اما در دهه های اخیر روند بازگشت وزن افرادی که از رژیم های غذایی و جراحی های کاهنده وزن و داروهای مختلف استفاده کرده اند، افزایش یافته که امروزه نیز دغدغه تمامی محققین شده است.


خانم رستمی به صورت تخصصی بر روی بازگشت وزن و علت های آن تحقیقات گسترده ای را انجام داده اند و سعی بر این دارند که با ارائه رژیم های غذایی مناسب برای افرادی که تجربه بازگشت وزن دارند، آمار بازگشت وزن را کاهش دهند.


نکته قابل تامل این سایت این است که با ارائه پرسشنامه خاص و امتیازدهی، افراد طبقه بندی شده و نوع رژیم براساس پرسشنامه ای که افراد تکمیل کرده اند تنظیم خواهد شد.


همانطور که شما برای هدف کاهش وزن به مطب مراجعه میکنید و با گفتن شرح حال خود و وزن کشی رژیم غذایی مخصوص خودتان را به صورت حضوری دریافت میکنید، این سایت با ارائه فرم مخصوص لتوسایی این امکان را به شما می دهد که به صورت تخصصی رژیم مخصوص به خودتان را دریافت کنید تا احتمال بازگشت وزن در شما کاهش یابد و یا اگر تجربه بازگشت وزن داشته اید بتوانید کاهش وزن صحیحی را تجربه کنید.


از این نظر که رژیم های لتوسا بر مبنای اصول و تحقیقات طراحی شده، انواع رژیم های غذایی در شرایط مختلف مانند بارداری، شیردهی، سالمندان، کودکان بالای ۷ سال و برای بیماری های مختلف نیز قابل عرضه است.
حتی افرادی که تمایل به اضافه وزن دارند نیز می توانند از رژیم های لتوسا استفاده کنند.

 

خدمات ما:

از زمانی که شما پروفایل خود را می سازید و وارد خانواده لتوسا می شوید یک پرونده الکترونیکی برای شما تشکیل داده می شود و گام به گام تا زمان رسیدن به وزن دلخواهتان همراه شما خواهیم بود.


شما هر ۱۵ روز یکبار پیگیری وزنی می شوید و تغییرات وزنی شما به صورت نمودار نمایش داده می شود و هر زمان که سوالی برای شما پیش آمد می توانید با ما در ارتباط باشید.


با توجه به هدفی که شما برای خودتان در نظر گرفته اید رژیم ها با قیمت های مختلف قابل ارائه هستند.

در اینستاگرام

ما را دنبال کنید

شما می توانیدبا فالو کردن ما از تخفیف های ویژه لتوسادایت  بهره مند شوید!
ما را دنبال کنید

شما میتونی با مشاهده تعرفه های رژیم درمانی و انتخاب یکی از آنها وارد پروسه خرید برنامه غذایی شوید.

یا اگر قبلا ثبت نام کردی در پروفایل شخصی خود اقدام به خرید تعرفه های رژیم درمانی کنید.

ما با همکاری تیم برنامه نویسی  و تیم متخصصین علم تغذیه لتوسادایت ، برنامه ای طراحی کردیم که میتوان به کمک آن مواد غذایی که در رژیم غذایی شما انتخاب شده را با توجه به تعداد واحد های آن ، با مواد غذایی دیگری که در همان گروه غذایی وجود دارد، جایگزین کنیم.

لازم به ذکر است که این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته و حتی اگر از جای دیگری برنامه غذایی دریافت کرده اید هم میتوانید از این برنامه برای جانشین کردن مواد غذایی استفاده کنید.

اگر شما از طریق برنامه های رژیم درمانی نامتعارف وزن کم کردید و یا نتونستید وزن کاهش یافته را تثبیت کنید ، در صورتی که یک سوم تا دو سوم وزن کاهش یافته، بعد از حدود یک سال به وزنتون اضافه شد، 

شما دچار بازگشت وزن شده اید.

این بازگشت وزن شما را دچار افسردگی می کند و مدام به خود می گید دیگه نمیتونم وزنم رو کم کنم.

تیم متخصصان مجرب لتوسادایت برای این مشکل راه حلی کاملا استاندارد دارد.

برای دریافت رژیم غذایی بازگشت وزن ثبت نام کنید.