شرایط و قوانین لتوسا

با سلام و احترام خدمت کاربران لتوسا لطفا قبل از ثبت نام قوانین سایت لتوسا را مطالعه نمایید.
ثبت نام در سایت به منزله پیروی و پذیرش شرایط و قوانین لتوسا می باشد ، و لتوسا می تواند کاربرانی که از شرایط و قوانین لتوسا پیروی نمی کنند را غیر فعال یا حذف نماید. در هنگام ثبت نام شماره موبایل کاربر از طریق اس ام اس تاییدیه شماره موبایل، صحت سنجی شده و ورودشان به حساب کاربری تایید می شود.جهت استفاده از از خدمات سایت لازم است روند دریافت رژیم را طی کرده و بعد از پرداخت و تکمیل کردن فرم های مربوط به وضعیت شناسی و مشخصات فردی و برنامه غذایی مربوطه ، منتظر دریافت برنامه غذایی از سوی کارشناسان لتوسا باشند. مدت زمان انتظار برای دریافت برنامه غذایی بعد از پرداخت و تکمیل فرم های مربوطه تا 72 ساعت کاری می باشد . این مدت زمان به دلیل حجم ورودی به سایت می باشد ، و با توجه به شرایط و نوع درخواست کاربران ، کارشناسان لتوسا برای تنظیم برنامه غذایی شما نیاز به دقت و زمان کافی دارند. این مرکز با مجوز متخصص تغذیه و رژیم درمانی خانم نجمه رستمی با شماره نظام پزشکی 6247-ت با مجوز رسمی سازمان وزارت بهداشت و درمان و سازمان نظام پزشکی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی فعالیت می کند.
کاربر می تواند فایل برنامه غذایی خود را تا پایان زمانبندی رژیم در بخش کاربری مشاهده و دانلود نماید و از امکانات سایت بهره مند شود.
لتوسا با در نظر گرفتن اهمیت حریم خصوصی کاربراناز اطلاعات آنها محافظت می نماید. و محیطی امن را با تکنولوژی ssl در اختیار کاربران قرار داده است.
زمانی که شرایط پزشکی کاربر اورژانسی باشد حتما به پزشک خود مراجعه کنید و از پزشک خود مشورت بگیرد و حتما شرایط خود را در فرم ها مطرح نماید. و جواب آزمایش خود را در اختیار کارشناسان لتوسا قرار دهد در غیر این صورت لتوسا هیچ مسئولیتی در قبال این گونه کاربران ندارد.

about

© 1400 تمام حقوق محفوظ است.


logo-samandehi