چرا رژیم درمانی آنلاین لتوسا؟

چرا رژیم درمانی آنلاین لتوسا؟

 


همانطور که شما برای هدف کاهش وزن به مطب مراجعه میکنید و با گفتن شرح حال خود و وزن کشی رژیم غذایی مخصوص خودتان را به صورت حضوری دریافت میکنید، این سایت با ارائه فرم مخصوص لتوسایی این امکان را به شما می دهد که به صورت تخصصی رژیم مخصوص به خودتان را دریافت کنید.


 


ارائه تمامی خدمات حضوری به صورت غیر حضوری


البته با توجه به شرایطی که ویروس کرونا باعث شده و با توجه اهمیت به فاصله گزاری اجتماعی در حال حاضر امکان رفتن به مطب مقدور نیست، تیم لتوسا با در نظر گرفتن تمامی جوانب و شرایط این امکان را برای شما فراهم کرده که از تمامی خدمات حضوری رژیم درمانی به صورت آنلاین بهره ببرید.


 


پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مشاوره


زمانی که ثبت نام شما انجام شود پرونده الکترونیکی برای شما ایجاد می شود  و ما تا زمانی که شما را به هدفتان برسانیم همراهتان خواهیم بود و 24 ساعته آماده ارائه ی خدمات مشاوره به شما خواهیم بود. همچنین شما می توانید با شماره 09395690452 از طریق واتسآپ با ما در ارتباط باشید.


 


ثبت روند تغییرات وزنی


در سایت این امکان فراهم شده که وزن خود را هر 15 روز یکبار ثبت کنید و روند تغییرات وزن خود را مشاهده کنید ، بررسی این تغییرات به ما کمک خواهد کرد که بتوانیم عوامل مداخله کننده در تغییرات وزنی شما را بهتر بررسی کنیم.


 


نگران فراموش کردن زمان ثبت وزن نباشید!


تیم لتوسا هر 15 روز یکبار به شما یادآوری می کند که وزن خود با رعایت شرایط لازم وزن کشی در سایت ثبت کنید.


 


نحوه استفاده از برنامه غذایی


به همراه برنامه غذایی شما فایل صوتی به عنوان راهنمای استفاده از برنامه غذایی  دانلود خواهد شد و شما میتوانید به راحتی با نحوه استفاده از برنامه غذایی آشنا شوید.


 


 


برنامه غذایی متناسب با علایق غذایی و شرایط شما


تیم لتوسا با ایجاد پرسشنامه ای دقیق (فرم وضعیت شناسی لتوسا)  شرایط شما را در سایت ثبت خواهد کرد و کارشناسان لتوسا  بهترین برنامه غذایی را متناسب با علاقه غذایی  و شرایط شما تنظیم خواهند کرد.


 


 


 


امکان تغییر نوع  غذا


با توجه به اینکه روند دریافت رژیم (به جز تنظیم برنامه غذایی) به صورت هوشمند صورت می گیرد، تغییر نوع غذا با صلاحدید کارشناس رژیم درمانی تا 24 ساعت بعد از دریافت برنامه غذایی امکان پذیر می باشد.


 


 


اطلاع رسانی لحظه به لحظه


از زمانی که ثبت نام شما انجام می شود تا پایان دوره رژیم درمانی ، تمامی مراحل ثبت نام ، تنظیم رژیم و پیگیری ها به صورت اس ام اس به اطلاع شما خواهد رسید.


 


امکانات آموزشی تغذیه


شما می توانید تمامی اطلاعات تغذیه ای و طرز تهیه ی سالم غذا ها را از طریق سایت و اینستاگرام آموزش ببینید.


برای ورد به پیج اینستاگرام اینجا را کلیک کنید.