شنبه : 21/فروردین/1400

رژیم درمانی لتوسا

مجموعه رژیم درمانی آنلاین لتوسا با هدف ارتقای سلامت جامعه با مدیریت خانم نجمه رستمی مشاور ارشد تغذیه و رژیم درمانی راه اندازی شده است.
سالهاست که اضافه وزن و چاقی به عنوان یک بیماری در سراسر جهان شناخته شده و متخصصین و مشاورین تغذیه همواره در تلاش هستند تا با رژیم های گوناگون، جراحی های مختلف و داروهای شیمیایی و گیاهی آمار شیوع چاقی را کاهش دهند، اما در دهه های اخیر روند بازگشت وزن افرادی که از رژیم های غذایی و جراحی های کاهنده وزن و داروهای مختلف استفاده کرده اند، افزایش یافته که امروزه نیز دغدغه تمامی محققین شده است.
خانم رستمی به صورت تخصصی بر روی بازگشت وزن و علت های آن تحقیقات گسترده ای را انجام داده اند و سعی بر این دارند که با ارائه رژیم های غذایی مناسب برای افرادی که تجربه بازگشت وزن دارند، آمار بازگشت وزن را کاهش دهند.
نکته قابل تامل این سایت این است که با ارائه پرسشنامه خاص و امتیازدهی، افراد طبقه بندی شده و نوع رژیم براساس پرسشنامه ای که افراد تکمیل کرده اند تنظیم خواهد شد.
همانطور که شما برای هدف کاهش وزن به مطب مراجعه میکنید و با گفتن شرح حال خود و وزن کشی رژیم غذایی مخصوص خودتان را به صورت حضوری دریافت میکنید، این سایت با ارائه فرم مخصوص لتوسایی این امکان را به شما می دهد که به صورت تخصصی رژیم مخصوص به خودتان را دریافت کنید تا احتمال بازگشت وزن در شما کاهش یابد و یا اگر تجربه بازگشت وزن داشته اید بتوانید کاهش وزن صحیحی را تجربه کنید.
از این نظر که رژیم های لتوسا بر مبنای اصول و تحقیقات طراحی شده، انواع رژیم های غذایی در شرایط مختلف مانند بارداری، شیردهی، سالمندان، کودکان بالای 7 سال و برای بیماری های مختلف نیز قابل عرضه است.
حتی افرادی که تمایل به اضافه وزن دارند نیز می توانند از رژیم های لتوسا استفاده کنند.

خدمات ما:
از زمانی که شما پروفایل خود را می سازید و وارد خانواده لتوسا می شوید یک پرونده الکترونیکی برای شما تشکیل داده می شود و گام به گام تا زمان رسیدن به وزن دلخواهتان همراه شما خواهیم بود.
شما هر 15 روز یکبار پیگیری وزنی می شوید و تغییرات وزنی شما به صورت نمودار نمایش داده می شود و هر زمان که سوالی برای شما پیش آمد می توانید با ما در ارتباط باشید.
با توجه به هدفی که شما برای خودتان در نظر گرفته اید رژیم ها با قیمت های مختلف قابل ارائه هستند.

رژیم مناسب

دریافت رژیم مناسب با وزن شرایط شما

6 نوع پکیج متفاوت

پرداخت هزینه پکیج رژیم درمانی

پشتیبانی آنلاین

شماره ثابت : 44651608-021
شماره واتس آپ : 6347865-0913

روال انجام کار

ابتدا در سایت ثبت نام کنید

در قسمت تنظیمات شماره موبایل و ایمیل خود را تایید کنید

سپس در قسمت پروفایل : ویرایش ، اطلاعات فردی را تکمیل نمایید

پس از پرداخت هزینه فرم های مربوطه برای شما فعال می شود

ابتدا فرم وضعیت شناسی را تکمیل نمایید سپس فرم رژیم پیشنهادی را بصورت کامل پر کنید

فرم تکمیل شده به کارشناس لتوسا ارسال خواهد شد

در مرحله آخر کارشناس لتوسا اطلاعات شما را بررسی میکند

یک رژیم غذایی 15 روزه برای شما ثبت میگردد

در نهایت در قسمت رژیم : رژیم دریافتی میتوانید رژیم 15 روزه خود را مشاهده کنید

بخوانید !